Diety – Fitaśnie – Najsmaczniejsze zdrowe diety w sieci – z dowozem pod Twoje drzwi!
FITAŚNA DIETA

POZNAJ NASZE DIETY
WYBIERZ IDEALNY PLAN DIETETYCZNY

Niezależnie od Twoich potrzeb i motywacji, wychodzimy Ci naprzeciw z naszymi świeżymi, naturalnymi i podanymi w ekologicznych opakowaniach posiłkami!
Teraz to my zadbamy o to, by było prosto, wygodnie, zdrowo, smacznie i bliżej celu, do którego dążysz! Oddaj się w ręce naszych dietetyków, oszczędzaj czas i wysiłek :)


Zamów dietę Sprawdź nasze menu
NASZE DIETY

JAKIE DIETY PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?
SPRAWDŹ PONIŻEJ

Fitaśnie dla Zdrowia

1200, 1500, 1600, 1800, 2000, 2500 kcal

Nasz catering w sposób przyjemny, smaczny i prosty dostarczy Ci gotowe dietetyczne rozwiązania, za pomocą których bardzo szybko poczujesz się lepiej w swoim ciele, odpowiednio o nie zadbasz i poczujesz, że w końcu robisz dla siebie coś dobrego!

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie dla Sportowców

2000, 3000, 4000 kcal

Jeśli sport to Twój styl życia, pasja, sposób na spędzanie wolnego czasu, a przy okazji dbasz o to, by ciało poddawane wysiłkowi miało z czego czerpać zdrową energię potrzebną do ćwiczeń, wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom – oto dieta Sport!

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie dla Wegetarian

1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal

Jeśli jesteś na diecie wegetariańskiej, doskonale zdajesz sobie sprawę, że trudniej jest dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników w taki sposób, by je zdrowo zbilansować. A prawidłowo zbilansowana dieta, to zdrowy i dobrze funkcjonujący organizm!

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie bez laktozy/bez glutenu

1000, 1400, 1800, 2000, 2500 kcal

Jeśli musisz ze swojej diety wyeliminować produkty zawierające gluten, nasz catering chętnie przyjdzie Ci z pomocą!
Wiemy, że nietolerancja glutenu powoduje różnego rodzaju dolegliwości, którym chcemy zapobiegać, proponując zdrowe, świeże i zbilansowane posiłki bezglutenowe.

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie na Hashimoto

1200, 1500, 1800, 2000, 2500 kcal

Przy dolegliwościach związanych z Hashimoto oferujemy dietę o obniżonej ilości węglowodanów.

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie z niskim IG

1400, 2000 kcal

Nasi dietetycy komponują posiłki w taki sposób, by wyeliminować z nich cukry proste, których spożycie prowadzi między innymi do wyżej wymienionych problemów ze zdrowiem.

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie na Nadciśnienie

1200, 1500, 1600, 1800, 2000, 2500 kcal

Nadciśnienie tętnicze to jedno z najczęstszych schorzeń układu sercowo – naczyniowego, która dotyka coraz młodszej grupy osób. Nadwaga, siedzący tryb życia, palenie papierosów to tylko niektóre z czynników, które mogą powodować nadciśnienie. W Fitaśnie wiemy doskonale jakich składników odżywczych potrzebują nadciśnieniowcy - zapewniamy codziennie smaczne posiłki o ograniczonej ilości soli i węglowodanów. Polecamy tu dania rybne, bogate w kwasy omega-3

Zamów dietę Menu dla diety

Fitaśnie detox sokowy

1200, 1500, 1600, 1800, 2000, 2500 kcal

Jeśli czujesz, że lata braku dbałości o odpowiednie odżywianie, wybierania rozwiązań typu fast food, palenia papierosów, picia mocnej kawy, zajadania stresu słodyczami odcisnęły negatywne piętno na Twojej sylwetce, cerze i samopoczuciu, mamy dla Ciebie propozycję – detox sokowy!

Zamów dietę Menu dla diety
WYJĄTKOWA OFERTA

U NAS ZAMÓWISZ DIETĘ DLA DWOJGA W KORZYSTNEJ CENIE

Czy znacie większą motywację do działania niż wsparcie najbliższej osoby? I większą radość niż sukces świętowany podwójnie?
Nadszedł czas, by wspólnie podjąć walkę o lepszą sylwetkę, zdrowie i doskonałe samopoczucie – w wybornym towarzystwie swojej drugiej połówki ☺
Razem łatwiej będzie podołać trudom wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność, łatwiej odeprzeć pokusy i o wiele przyjemniej wspólnie cieszyć się każdym małym sukcesem.

<
GDZIE DOCIERA FITAŚNIE

SPRAWDŹ GDZIE DOSTARCZAMY FITAŚNIE

Zerknij na mapkę, by sprawdzić czy leżysz w polu naszego dietetycznego zasięgu!
Jak widać nie przygotowujemy posiłków taśmowo na całą Polskę, co gwarantuje indywidualne podejście do Twojego talerza :-) Pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie - jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

Sprawdź pełną listę miejscowości
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MASZ PYTANIA? NIE WIESZ KTÓRĄ DIETĘ WYBRAĆ?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć “drogę przez talerz” do lepszych wyników sportowych, zrzucisz z nami zbędne kilogramy, oczyścisz organizm, wyeliminujemy dla Ciebie z menu szkodzące Ci składniki, zamienimy białko zwierzęce na inne jego źródła, przygotujemy posiłki dla Ciebie i Twojej drugiej połówki - wiemy jak to zrobić najlepiej, bo wypróbowaliśmy to wszystko na sobie!