Dieta, catering Hashimoto - catering dietetyczny Fitaśnie
Nasze diety

Dieta na Hashimoto

W diecie hashimoto ważne jest pełnowartościowe białko, którego źródłem są produkty pochodzenia zwierzęcego, a także znacząca redukcja produktów wysokoprzetworzonych. Osoby cierpiące na Hashimoto mogą zmagać się z różnymi nietolerancjami pokarmowymi np. mogą źle reagować na gluten, kazeinę czy laktozę. Wówczas należy te produkty wykluczyć z diety.

Przy dolegliwościach związanych z Hashimoto oferujemy dietę o obniżonej ilości węglowodanów oraz eliminujemy z niej gluten i laktozę.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 21%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 49%

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500

Zamów dietę Sprawdź menu na ten tydzień

Śniadanie

Koszyczki owsiane ze skyrem

II śniadanie

Guacamole z zielonym ogórkiem

Obiad

Pierś z indyka w sosie pomidorowym

Poniedziałek

Podwieczorek

Suflet bananowy z cynamonem

Kolacja

Krem z buraka z komosą ryżową

WYJĄTKOWA OFERTA

U NAS ZAMÓWISZ DIETĘ DLA DWOJGA W KORZYSTNEJ CENIE

Czy znacie większą motywację do działania niż wsparcie najbliższej osoby? I większą radość niż sukces świętowany podwójnie?
Nadszedł czas, by wspólnie podjąć walkę o lepszą sylwetkę, zdrowie i doskonałe samopoczucie – w wybornym towarzystwie swojej drugiej połówki ☺
Razem łatwiej będzie podołać trudom wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność, łatwiej odeprzeć pokusy i o wiele przyjemniej wspólnie cieszyć się każdym małym sukcesem.

GDZIE DOCIERA FITAŚNIE

SPRAWDŹ GDZIE DOSTARCZAMY FITAŚNIE

Zerknij na mapkę, by sprawdzić czy leżysz w polu naszego dietetycznego zasięgu!
Jak widać nie przygotowujemy posiłków taśmowo na całą Polskę, co gwarantuje indywidualne podejście do Twojego talerza :-) Pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie - jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

Sprawdź pełną listę miejscowości
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MASZ PYTANIA? NIE WIESZ KTÓRĄ DIETĘ WYBRAĆ?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć “drogę przez talerz” do lepszych wyników sportowych, zrzucisz z nami zbędne kilogramy, oczyścisz organizm, wyeliminujemy dla Ciebie z menu szkodzące Ci składniki, zamienimy białko zwierzęce na inne jego źródła, przygotujemy posiłki dla Ciebie i Twojej drugiej połówki - wiemy jak to zrobić najlepiej, bo wypróbowaliśmy to wszystko na sobie!