Fitaśnie detox sokowy – catering dietetyczny Fitaśnie
Nasze diety

Fitaśnie detox sokowy

Jeśli czujesz, że lata braku dbałości o odpowiednie odżywianie, wybierania rozwiązań typu fast food, palenia papierosów, picia mocnej kawy, zajadania stresu słodyczami odcisnęły negatywne piętno na Twojej sylwetce, cerze i samopoczuciu, mamy dla Ciebie propozycję – detox sokowy!

Dostępne plany kaloryczne: 1200, 1500, 1600, 1800, 2000, 2500

Zamów dietę Sprawdź menu na ten tydzień

Śniadanie

ORZEŹWIAJĄCY SOK

II śniadanie

SOK JABŁKO-GRUSZKA-LIMONKA-SELER

Obiad

SOK-DETOX

Poniedziałek

Podwieczorek

SOK WARZYWNO-OWOCOWY

Kolacja

SOK MARCHEWKOWY Z ORZECHAMI

WYJĄTKOWA OFERTA

U NAS ZAMÓWISZ DIETĘ DLA DWOJGA W KORZYSTNEJ CENIE

Czy znacie większą motywację do działania niż wsparcie najbliższej osoby? I większą radość niż sukces świętowany podwójnie?
Nadszedł czas, by wspólnie podjąć walkę o lepszą sylwetkę, zdrowie i doskonałe samopoczucie – w wybornym towarzystwie swojej drugiej połówki ☺
Razem łatwiej będzie podołać trudom wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność, łatwiej odeprzeć pokusy i o wiele przyjemniej wspólnie cieszyć się każdym małym sukcesem.

GDZIE DOCIERA FITAŚNIE

SPRAWDŹ GDZIE DOSTARCZAMY FITAŚNIE

Zerknij na mapkę, by sprawdzić czy leżysz w polu naszego dietetycznego zasięgu!
Jak widać nie przygotowujemy posiłków taśmowo na całą Polskę, co gwarantuje indywidualne podejście do Twojego talerza :-) Pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie - jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

Sprawdź pełną listę miejscowości
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MASZ PYTANIA? NIE WIESZ KTÓRĄ DIETĘ WYBRAĆ?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć “drogę przez talerz” do lepszych wyników sportowych, zrzucisz z nami zbędne kilogramy, oczyścisz organizm, wyeliminujemy dla Ciebie z menu szkodzące Ci składniki, zamienimy białko zwierzęce na inne jego źródła, przygotujemy posiłki dla Ciebie i Twojej drugiej połówki - wiemy jak to zrobić najlepiej, bo wypróbowaliśmy to wszystko na sobie!