Dieta pudełkowa bezglutenowa, bez laktozy, glutenu - catering dietetyczny Fitaśnie
Nasze diety

Dieta bez laktozy/bez glutenu

Dieta bez laktozy w tym rodzaju diety wyeliminowaliśmy produkty zawierające laktozę. Mleko i jego przetwory zostały zastąpione produktami analogicznymi, lecz o śladowej ilości laktozy. Wprowadziliśmy również naturalne różnego typu mleka roślinne, sery wege, oleje roślinne.
Polecamy ją osobom, które cierpią na zanik enzymu laktazy lub czują jakikolwiek dyskomfort po spożyciu laktozy. To też idealne rozwiązanie dla cierpiących na nietolerancje pokarmowe i/lub choroby autoimmunizacyjne.

Uwaga! Dieta bez laktozy może zawierać śladowe białek mleka.

Jeśli musisz ze swojej diety wyeliminować produkty zawierające gluten oraz laktozę, nasz catering chętnie przyjdzie Ci z pomocą!
Wiemy, że nietolerancja glutenu oraz laktozy powoduje różnego rodzaju dolegliwości, którym chcemy zapobiegać, proponując zdrowe, świeże i zbilansowane posiłki.

Makroskładniki w diecie:
Białko: 21%
Tłuszcz: 30%
Węglowodany: 49%

Dostępne plany kaloryczne: 1000, 1400, 1800, 2000, 2500

Zamów dietę Sprawdź menu na ten tydzień

Śniadanie

Wiśniowa gryczanka

II śniadanie

Sałatka prosto z Azji

Obiad

Pizza na spodzie owsianym

Poniedziałek

Podwieczorek

Serniczek na zimno z brzoskwinią

Kolacja

Zapiekanka z kaszy jaglanej z curry, fasolką i oliwkami

WYJĄTKOWA OFERTA

U NAS ZAMÓWISZ DIETĘ DLA DWOJGA W KORZYSTNEJ CENIE

Czy znacie większą motywację do działania niż wsparcie najbliższej osoby? I większą radość niż sukces świętowany podwójnie?
Nadszedł czas, by wspólnie podjąć walkę o lepszą sylwetkę, zdrowie i doskonałe samopoczucie – w wybornym towarzystwie swojej drugiej połówki ☺
Razem łatwiej będzie podołać trudom wyzwań, jakie stawia przed nami codzienność, łatwiej odeprzeć pokusy i o wiele przyjemniej wspólnie cieszyć się każdym małym sukcesem.

GDZIE DOCIERA FITAŚNIE

SPRAWDŹ GDZIE DOSTARCZAMY FITAŚNIE

Zerknij na mapkę, by sprawdzić czy leżysz w polu naszego dietetycznego zasięgu!
Jak widać nie przygotowujemy posiłków taśmowo na całą Polskę, co gwarantuje indywidualne podejście do Twojego talerza :-) Pamiętaj, jesteśmy dla Ciebie - jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami!

Sprawdź pełną listę miejscowości
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

MASZ PYTANIA? NIE WIESZ KTÓRĄ DIETĘ WYBRAĆ?

Chętnie pomożemy Ci znaleźć “drogę przez talerz” do lepszych wyników sportowych, zrzucisz z nami zbędne kilogramy, oczyścisz organizm, wyeliminujemy dla Ciebie z menu szkodzące Ci składniki, zamienimy białko zwierzęce na inne jego źródła, przygotujemy posiłki dla Ciebie i Twojej drugiej połówki - wiemy jak to zrobić najlepiej, bo wypróbowaliśmy to wszystko na sobie!